Tuesday, January 10, 2012

Blackwork Freebie

  
Negrita


Hello everybody ... Just a short stop to share a new freebie with you guys. Hope you enjoy!

11 comments:

jude said...

hey! happy new year

Pelin Tezer said...

Jude love ... Çok teşekkür ederim. My very best to you and yours. Hope all is well ... Still neglecting everything. Shall try dropping a few lines privately. Çok çok sevgiler

Laurita Hall said...

Thank you!

Walfrida said...

Good see you gere!! Misssssssss youuuuuuu soooooooooooo muchhhhhhhhhhh!!
thank you for freebie!!

celle qui rêve said...

Hi Pelin ! I'm happy to read you ! Thank's for sharing this freebie ! Une très bonne année à toi et à ceux qui te sont chers !

tiflipt said...

Merci beaucoup Pelin ! cette grille est d'une telle finesse ! Je l'adoooooore !

Tiflipt'

Kim said...

Thank you, it's another very pretty chart!!

Patience d'Ange said...

Hello
Thank you very much and happy new year.
Have a good week.

Nurdan said...
This comment has been removed by the author.
Nurdan said...

Pelin Hanım Merhaba,

Buraya yazdıklarımın elinize ulaşıp ulaşmayacağını bilemiyorum. Umarım ulaşır ve size sorumu ulaştırabilirim. Uzun zamandan bu yana sizi izliyorum ve özellikle goblen ve çarpı işindeki desenlerinize gerçekten hayranım.

Benim sanatın hiçbir dalı ile uzaktan yakından ilgisi olan bir eğitimim ve uzmanlık alanım yok. Özellikle Avrasya Bölgesi Ülkeleri üzerinde uzmanlığı ağırlıklı yer tutan bir “Uluslararası Ekonomik İlişkiler” uzmanı ve hazırda İngiltere ve Hollanda’ da Medya Satın Alma faaliyetinde bulunan 2 şirketin de ortağıyım. İşin yoğun stresi var ve giderek stres katsayısı da artıyor. Yılların yoğun stresli koşuşturmasında kendimi en huzurlu hissettiğim saatlerim kumaşı çarpıladığım saatler. Bu nedenle bir süredir kendi desenlerimi de yapmaya başladım. "Kuzguna yavrusu güzel görünür" benimki de o hesap! Mukayese ettiğimde fena değil diye düşünmeye başladım.
Son dönemde yaptıklarımı ve hediye etmeyip elimde tuttuklarımı fotoğrafladım ve bir blog açarak orada arşivliyorum; zaten o blog sayesinde de sizin blogunuza üye oldum.

İşi başından aşmış ve bu tür detaylarla uğraşmayacak meşguliyette olduğunuzu tahmin etsem de şansımı denemek ve size ulaşmak istedim.

Lütfedip aşağıdaki linke bir göz atar mısınız? Genellikle bir chart veya şablon üzerinden çalışmıyorum ve ilham nereye iterse iğnem oraya gidiyor. Resim ya da desen eğitimi de almadığım için bu ricamı utanarak size iletiyorum.

Umarım ve dilerim küçük bir vakit ayırır bana yol gösterici bazı yöntem ve fikirler söyleme lütfunda bulunursunuz.

İçten teşekkürlerimle;

Nurdan Kanber

http://nurdanishere.blogspot.com/

Kim said...

Gorgeous design, thank you so much.